Podczas manewru wyprzedzania kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginął 22-letni pasażer auta. Do wypadku doszło około godziny 23.00 na drodze wojewódzkiej 645 pomiędzy miejscowościami Gawrychy - Zbójna.
- Policjanci wstępnie ustalili, że 22 letni kierujący audi jadąc w kierunku miejscowości Zbójna prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania nieoświetlonego motocykla Romet stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył prawą stroną w drzewo - podała oficer prasowa KMP w Łomży, sierż. szt. Ewelina Szlesińska.
W wyniku doznanych obrażeń kierujący audi, został przewieziony do szpitala. Niestety jego pasażer zginął na miejscu. Obaj byli trzeźwi, natomiast 18-latek kierujący motocyklem nie miał uprawnień.
Przyczynę i okoliczności tego wypadku ustalają łomżyńscy policjanci.