Reklama

Będzie modernizacja drogi do Nowogrodu

30/07/2015 08:32

W przyszłym roku ruszy modernizacja drogi wojewódzkiej nr 645 Łomża - Nowogród. 11-kilometrowy odcinek zostanie gruntownie przebudowany i poszerzony. Powstanie obwodnica Kupisk Starych, a w miejscowościach ułożone zostaną chodniki.

W 2014 r. do użytku oddano 18 km zmodernizowanej trasy z Nowogrodu do granicy województwa podlaskiego. Jak podał Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, na 2016 rok zaplanowano przebudowę kolejnej części drogi 645 - z Łomży do Nowogrodu.

Droga zostanie poszerzona do siedmiu metrów, a w terenie zabudowanym powstaną chodniki i zatoki dla autobusów. Przebudowane zostaną niektóre łuki drogi. Powstanie także obwodnica Kupisk Starych.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich nie podaje na razie planowanego teerminu zakończenia inwestycji.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama