Reklama

Czytelnik: niebezpieczne ubytki na drodze Łomża-Nowogród.

12/07/2014 07:47

- Drogowcy zdjęli warstwy asfaltu na głębokość od 5 do 10 cm i tak zostawili, bez żadnego ostrzeżenia i znaków drogowych - poinformował nas mieszkaniec Starych Kupisk. Wyżłobienia o różnych powierzchniach rozmieszczone są na całej trasie Łomża - Nowogród.

- Od samych Kupisk do Nowogrodu mój samochód wpadł w ok. 7 dziur - wyżłobień,  duże prostokątne dziury o różnych powierzchniach. Przecież to grozi uszkodzeniem samochodu a nawet wypadkiem - mówi pan Łukasz, który nie zauważył żadnej tablicy informacyjnej od strony Nowogrodu.

Z informacji z Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku wynika, że jest to drobna naprawa nawierzchni, która jest wykonywana w ramach całorocznej umowy z wykonawcą.

O zaistniałej sytuacji poinformowaliśmy Dyżurnego Ruchu Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Prosimy o rozwagę w podróżowaniu w kierunku Nowogrodu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości