Reklama

Debiut Płuski. Jak poszło "Stalówce"?

Były już szkoleniowiec ŁKS-u Łomża ma za sobą pierwszy mecz w nowych barwach.

Zespół Marcina Płuski - Stal Stalowa Wola bezbramkowo zremisował z Odrą Opole. Spotkanie I ligi obejrzało 2600 kibiców. "Stalówka" plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. W 23 meczach zdobyła 14 punktów. 

W następny weekend ekipa ze Stalowej Woli powalczy na boisku Pogoni Siedlce, czyli outsidera zaplecza Ekstraklasy. 

fot. www.stal1938.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości