Były już szkoleniowiec ŁKS-u Łomża ma za sobą pierwszy mecz w nowych barwach.
Zespół Marcina Płuski - Stal Stalowa Wola bezbramkowo zremisował z Odrą Opole. Spotkanie I ligi obejrzało 2600 kibiców. "Stalówka" plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. W 23 meczach zdobyła 14 punktów.
W następny weekend ekipa ze Stalowej Woli powalczy na boisku Pogoni Siedlce, czyli outsidera zaplecza Ekstraklasy.
fot. www.stal1938.pl