Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, jaki miał miejsce dziś około godz. 14.00 na odcinku Łomża - Wizna drogi nr 64 w okolicy wsi Zabawka. Na miejscu pracują policjanci, którzy badają przyczyny i przebieg wypadku.
Kierujący dostawczym samochodem marki Peugeot, jadąc od strony Wizny, z nieznanych przyczyn zjechał na prawą stronę i uderzył w nasyp, po czym dachował. Dwie osoby ranne w wypadku zostały odwiezione do szpitala w Łomży.
Na miejscu zdarzenia Policja bada szczegółowy przebieg i przyczyny wypadku.
Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo.