Reklama

Festyn dla mieszkańców Miastkowa [FOTO]

18/06/2018 09:10

Miniony weekend obfitował w dużą ilość imprez plenerowych w naszym regionie. Również Miastkowo miało swoje święto. Wspólne biesiadowanie mieszkańców odbyło się ostatnią niedzielę podczas festynu „Miastkowskie klimaty – co nam w duszy gra”.

Tego dnia wszyscy, którzy przybyli na wydarzenie mogli zwiedzić remizę strażacką i sprawdzić jaki ekwipunek mają na wyposażeniu należący do jednostki OSP. Przez cały dzień można było też pomóc, oddając krew dla potrzebujących.

Inne służby mundurowe również odwiedziły tego dnia Miastkowo. Policja, Służba Więzienna, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza "Nadzieja" uczestniczyły w gościńcu. Uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy.

Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych. Od godz. 15.00 dzieci mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach czy basenie z piłkami. Chętnie ścigały się rowerami gokartowymi oraz strzelały na stanowisku ASG.

Reklama

Na festynie zabraknąć nie mogło grilla, którego ufundował Wójt Gminy Miastkowo. Od godz. 15.00 trwały występy artystyczne. Wieczorem od godz. 18.00 mieszkańcy bawili się wspólnie z zespołem Mamzel.

Organizatorami wydarzenia były Gminny Ośrodek Kultury w Miastkowie, Sołtys Rafał Bąkowski oraz OSP Miastkowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości