Reklama

Finalistki Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej pozowały do zdjęć w Parku Wodnym [VIDEO i FOTO]

20/11/2017 07:33

Przygotowania do finałowej uroczystości Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 rozkręcają się z każdym tygodniem. Choć zaczęły niedawno, dziewczęta zdążyły już się poznać i zaprzyjaźnić. Rywalizacji między nimi podobno jeszcze nie ma, ale stres zaczyna się pojawiać tym bardziej, że w niedzielę przyszło im po raz pierwszy pozować w kostiumach kąpielowych.

Zanim jednak kandydatki pojawiły sie w Parku Wodnym, gdzie czekali już na nich fotografowie, musiały ciężko zapracować na swój wodny relaks. Przed basenową sesją bowiem dziewczęta wzięły udział w trzecim spotkaniu, podczas którego pod okiem Marzanny Rutkowskiej i Zbigniewa Brzezińskiego ćwiczyły układy choreograficzne. Te ćwiczenia będą im towarzyszyły aż do finałowej uroczystości, podczas której zaprezentują się publiczności. Zajęcia z choreografii odbywały się w bajkowych wnętrzach Hotelu Labirynt przy ul. Sikorskiego 345 w Łomży. Na dziewczyny czekała niespodzianka w postaci tortów bezowych. Jak na dietę Miss przystało – nie zmarnował się ani jeden kawałek!

Po prawie trzygodzinnej próbie, finalistki udały się do Parku Wodnego w Łomży, gdzie odbyła się druga sesja zdjęciowa z ich udziałem. Dziewczyny zgodnie współpracowały z fotografami przy okazji korzystając z atrakcji Parku. Pływanie to podobno najlepszy sposób na idealną sylwetkę. Można więc łączyć przyjemne z pożytecznym, co dziś uczyniły nasze przyszłe Miss. Wygląda na to, że i po tortach bezowych ani śladu, o czym możecie przekonać się oglądając fotogalerię i wideorelację!

Reklama

Na zakończenie wizyty, każda z uczestniczek sesji otrzymała w prezencie karnet wstępu do Parku Wodnego, więc dziewczyny na pewno jeszcze na basen wrócą!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości