Reklama

Finezyjna kradzież paliwa w Kisielnicy.

11/07/2014 10:02

19-letni kierowca fiata uno zatankował auto na prawie 210zł i chcąc uniknąć zapłaty, uciekł na piechotę. Wcześniej udało mu się okraść stację pod Augustowem, wczoraj usłyszał trzy zarzuty.

W środę około 22.30 łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży paliwa w Kisielnicy. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca samochodu fiat uno zatankował samochód na kwotę 210 zł i nie chciał za nie zapłacić. Obsługa stacji poinformowała mężczyznę, że sprawą zajmie się policja, na co ten zaczął uciekać na piechotę. Swoje auto pozostawił na stacji.

- Wysłany na miejsce patrol zauważył uciekiniera w pobliżu i szybko go ujął. W tracie wykonywania czynności z zatrzymanym okazało się, że 19-latek wcześniej dokonał też kradzieży 90 litrów oleju napędowego na terenie powiatu augustowskiego. W drodze do Łomży część udało mu się sprzedać - podała Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Reklama

Policjanci ustalili również, że zatrzymany mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień, aktualnego przeglądu technicznego, a tablice rejestracyjne w aucie były nie kompletne. Najprawdopodobniej pochodziły z kradzieży.

Młody mieszkaniec Marek w przeszłości był już karany m.in. za kradzieże paliwa. Ponadto okazało się, że będzie odpowiadał za wcześniejsze przestępstwa w Zakładzie Karnym.

Sprawą zajmie się sąd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości