Reklama

Forty. Nie tak miało być

Zawodniczki z Piątnicy rozegrały kolejki mecz w I lidze futsalu.

Niestety, podopieczne Roberta Brzezińskiego uległy 4:5 sąsiadkom w tabeli - Heliosowi Białystok. - Motywacja i chęci były, ale nie ustrzegliśmy się głupich błędów. Przy remisie, w w ostatnich sekundach straciliśmy gola, który sprawił, iż musieliśmy pogodzić się z porażką - mówi szkoleniowiec.

Dla naszych to piąta porażka w dziewiątym spotkaniu. - Mamy jeszcze kilka spotkań. Powalczymy. Rywalki zrównały się z nami punktami - dodaje.

Kolejne spotkanie już 2 marca. Piłkarki Fortów podejmą AS Stomil Olsztyn. Początek starcia o godz. 13:00. 

Reklama


Forty Piątnica - Helios Białystok 4:5 (0:1)
Bramki:
Aleksandra Długozima, Aleksandra Bączek, Kamila Banach, Dominika Łuba.
Forty: Aleksandra Wyrzykowska - Kamila Lewandowska, Wiktoria Konert, Dominika Łuba, Kamila Banach, Izabela Łada, Aleksandra Długozima, Aleksandra Bączek, Dominika Ciszewska, Klaudia Chętnik, Urszula Talipska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości