Zawodniczki z Piątnicy rozegrały kolejki mecz w I lidze futsalu.
Niestety, podopieczne Roberta Brzezińskiego uległy 4:5 sąsiadkom w tabeli - Heliosowi Białystok. - Motywacja i chęci były, ale nie ustrzegliśmy się głupich błędów. Przy remisie, w w ostatnich sekundach straciliśmy gola, który sprawił, iż musieliśmy pogodzić się z porażką - mówi szkoleniowiec.
Dla naszych to piąta porażka w dziewiątym spotkaniu. - Mamy jeszcze kilka spotkań. Powalczymy. Rywalki zrównały się z nami punktami - dodaje.
Kolejne spotkanie już 2 marca. Piłkarki Fortów podejmą AS Stomil Olsztyn. Początek starcia o godz. 13:00.
Forty Piątnica - Helios Białystok 4:5 (0:1)
Bramki: Aleksandra Długozima, Aleksandra Bączek, Kamila Banach, Dominika Łuba.
Forty: Aleksandra Wyrzykowska - Kamila Lewandowska, Wiktoria Konert, Dominika Łuba, Kamila Banach, Izabela Łada, Aleksandra Długozima, Aleksandra Bączek, Dominika Ciszewska, Klaudia Chętnik, Urszula Talipska.