Reklama

Forty. Ostatni raz w hali

Futsalistki Fortów Piątnica kończą sezon halowy.

W niedzielę o godz. 20:30 rozegrają ostatni mecz w bieżących rozgrywkach. Podopieczne Roberta Brzezińskiego zagrają na boisku Włókniarza Białystok.

Nasze chciałyby zakończyć sezon w dobrych humorach. W ostatnim spotkaniu uległy 3:10 Stomilowi Olsztyn. Hat-tricka skompletowała Kamila Banach. 

Podopieczne Brzezińskiego będą faworytem starcia. Rywalko w tym sezonie nie zdobyły ani jednego punktu. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Forty mają na koncie 12 "oczek", na co złożyły się cztery wygrane. Ponadto ekipa doznała siedmiu porażek.

Reklama

Pierwszy mecz pomiędzy zainteresowanymi zespołami zakończył się wynikiem 8:3 dla ekipy z Piątnicy. Trzy gole zdobyła Izabela Łada, dwa Kamila Banach, a po trafieniu dołożyły: Katarzyna Dworakowska i Dominika Ciszewski. Ósma bramka to efekt trafienia samobójczego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości