Reklama

Forty zawalczą u siebie

Podopieczne Roberta Brzezińskiego mają przed sobą kolejny mecz o punkty w I lidze futsalu.

Zawodniczki Fortów rozegrają jeszcze dwa spotkania w tym sezonie. W sobotę o godz. 13:00 podejmą Stomil Olsztyn. W ostatnim starciu nasze uległy 4:5 Heliosowi Białystok. Bramki strzelały: Dominika Łuba, Aleksandra Długozima, Aleksandra Bączek, a jeden gol padł po trafieniu samobójczym.

Zespół Brzezińskiego będzie chciał zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie. Olsztynianki wygrały 8:3. Dwa gole dla Fortów zdobyła Kamila Banach, a jednego Aleksandra Długozima. Ewentualna wygrana pozwoli naszym wyprzedzić rywalki w tabeli I ligi.

Reklama

Trzymamy kciuki i zapraszamy na spotkanie do hali przy ul. Szkolnej w Piątnicy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości