Podopieczne Roberta Brzezińskiego mają przed sobą kolejny mecz o punkty w I lidze futsalu.
Zawodniczki Fortów rozegrają jeszcze dwa spotkania w tym sezonie. W sobotę o godz. 13:00 podejmą Stomil Olsztyn. W ostatnim starciu nasze uległy 4:5 Heliosowi Białystok. Bramki strzelały: Dominika Łuba, Aleksandra Długozima, Aleksandra Bączek, a jeden gol padł po trafieniu samobójczym.
Zespół Brzezińskiego będzie chciał zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie. Olsztynianki wygrały 8:3. Dwa gole dla Fortów zdobyła Kamila Banach, a jednego Aleksandra Długozima. Ewentualna wygrana pozwoli naszym wyprzedzić rywalki w tabeli I ligi.
Trzymamy kciuki i zapraszamy na spotkanie do hali przy ul. Szkolnej w Piątnicy.