Reklama

Gnał z ogromną prędkością!

09/07/2014 10:46

Policjanci z drogówki zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierującemu audi. Młody mężczyzna, mieszkaniec województwa małopolskiego jechał obwodnicą Zambrowa z prędkością 240 km/h.

Wczoraj, w trakcie służby Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zarejestrowali policyjną kamerą audi pędzące z prędkością 240 km/h.

- Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg. Po zatrzymaniu do kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą osobówki siedział 24-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. Młody mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 120 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Teraz 24-latek za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem -przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości