Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, organizator III Triathlonu MOSiR Łomża, poinformował o przedłużeniu przyjmowania zgłoszeń do zawodów. Uczestnicy triathlonu staną na jego starcie już 7 sierpnia, a zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze do poniedziałki 1 sierpnia.
Ponad tydzień pozostał do długo oczekiwanej imprezy - III Triathlonu MOSiR Łomża. Zawodnicy staną do rywalizacji już 7 sierpnia, a zgłoszenia (wniosek w załączniku) przyjmowane są drogą mailową do 1 sierpnia. To już trzecia edycja triathlonu. W dwóch poprzednich wzięło udział mnóstwo zawodników z całego kraju. Organizatorzy liczą na to, że tym razem uczestnicy także nie zawiodą i frekwencja będzie równie wysoka.
- Do współpracy zaprosiliśmy wiele firm, które przygotowały dla uczestników atrakcyjne nagrody. Wśród sponsorów znaleźli się: JBB, Piątnica, Center-Mebel, Mackiewicz, Bona, Carolina Toyota Ostrołęka, Logo Sport, Las Vegas Energy Drink, BTS, Pro Print, Dekors oraz Best Gym. Partnerami akcji zostali Grupa Ratownicza Nadzieja, WOPR, MPWiK, MPGKiM, MPK Łomża oraz Łomżyński Klub Płetwonurków Podwodny Jeleń - przekazuje MOSiR Łomża. Jednym z patronów medialnych został także portal MyLomza.pl, a patronatem honorowym objął imprezę Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.
III Triathlon MOSiR Łomża rozpocznie się o godz. 12.00 na plaży przy moście Hubala, meta przewidziana jest przy hangarach WOPR. Uczestnicy zmierzą się na różnych trasach i dystansach. Pływanie - 1 km, rower - 15 km, bieg - 3 km. Warunkiem udziału w zawodach jest dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 50 zł.
