Odliczamy dni do inauguracji zmagań w III lidze. W pierwszy weekend marca piłkarze ŁKS-u Łomża rozpoczną batalię o punkty.
Podopieczni Marcina Płuski w swoim pierwszym występie zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Z kolei już 5 marca zagrają przed własną publicznością z Pelikanem Łowicz. W pierwotnym terminie mecz nie doszedł do skutku ze względu na zły stan boiska.
- Jesteśmy pewni siebie. Chcemy wygrać każdy kolejny mecz i wtedy zobaczymy, co to nam da na koniec sezonu - mówi Filip Karmański, zawodnik ŁKS-u Łomża.
Jak przyznaje 27-latek każdy wie, jak ważna jest ta runda dla całego klubu. - Już nie możemy się doczekać, żeby zacząć grać o punkty. Mogę obiecać, że będziemy gotowi na sto procent - dodaje.
fot. Gosiewski Fotografia