Niecodzienna sytuacja podczas meczu Unii Skierniewice z Victorią Sulejówek.
W trakcie spotkania w III lidze, w której występuje ŁKS Łomża doszło do trudnych do opisania w słowach momentów. W pewnym momencie na boisko wtargnęła grupa kibiców Legii Warszawa. Działo się to w sytuacji, kiedy gospodarze prowadzili 1:0. Przyjezdni grali w niepełnym składzie po czerwonej kartce dla jednego z graczy gości.
Mecz zakończył się wygraną Unii 5:0. W drugim spotkaniu GKS Wikielec zremisował 2:2 ze Stomilem Olsztyn.
Zobaczcie moment wtargnięcia kibiców na murawę.
fot. USPORTS