Reklama

Kobieta wjechała pod ciężarówkę

10/04/2014 11:22

Kobieta kierująca osobowym mercedesem wjechała pod samochód ciężarowy. Do wypadku doszło przed godziną w Śniadowie. Ruch na trasie między Łomżą a Ostrowią Mazowiecką nadal odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło ok. godz. 12.30.

Kobieta kierująca osobowym mercedesem chciała skręcić z podporządkowanej ul. Ostrołęckiej w główną ulicę Szosową- to ruchliwa droga nr 677. Prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce, która jechała w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Kierująca wjechała prosto pod koła pojazdu.

- Kobieta kierująca mercedesem z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala- informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji  w Łomży.

Ruch na trasie między Łomżą a Ostrowią wciąż odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze ponad godzinę.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości