Dziś (23.12) po raz ostatni będziemy mogli zobaczyć w naszym mieście "Kolędobus", czyli specjalnie przygotowany autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji, z którego głośników możemy usłyszeć nagrane przez młodzież kolędy.
Akcję zorganizował Urząd Miejski w Łomży wspólnie z Miejskim Domem Kultury-Domem Środowisk Twórczych i Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji. "Kolędobus" ma umilić czas mieszkańcom, któzy z powodu pandemii nie mogą spotkać się na tradycyjnej miejskiej wigilii
- Każdego roku spotykaliśmy się z mieszkańcami na Starym Rynku, śpiewając wspólnie kolędy. W tym roku ze względu na pandemię i przeprowadzaną rewitalizację nie jest to możliwe. Dlatego pojawił się pomysł, aby wyjść bezpośrednio do mieszkańców z "Dobrą Nowiną". Niech ten czas upłynie nam radośnie i w świątecznym nastroju – mówił o akcji prezydent Mariusz Chrzanowski.
Reklama
"Kolędobus" jeździ po Łomży od poniedziałku. Z zamontowanych w nim głośników możemy usłyszeć kolędy, które wcześniej nagrali podopieczni Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych. Specjany autobus możemy spotkać w godz. 15:00 - 20:00. Poniżej kolędowe miejsca postojów:
|
Miejsce |
Godzina |
Miejsce |
Godzina |
|
Al. Legionów (Parking - Aleja Park) |
15:00 - 17:45 |
Piłsudskiego (Parking - Jysk) |
15:15, 18:00 |
|
Wojska Polskiego (Przystanek WSA) |
15:30, 18:15 |
Rondo Kościuszki (Przystanek Jantar) |
15:45, 18:30 |
|
Stary Rynek (Przystanek) Reklama
|
16:00, 18:45 |
Wyszyńskiego (Parking - Pływalnia) |
16:15, 19:00 |
|
Śniadeckiego (Strzelnica) |
16:30, 19:16 |
Zawadzka (Parking Galeria Łomża) |
16:45, 19:31 |
|
Skate Park (KS. Anny) |
17:00, 19:46 |
Zawadzka (Parking Media Expert) |
17:15, 20:00 |