Reklama

Koszykarki "Czwórki" z awansem! Ale wyniki!

Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zapewniły sobie awans do finału wojewódzkiego.

Podopieczne Michała Piotrowskiego wygrały dwa mecze w półfinale wojewódzkim w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Łomżanki nie dały szans rywalkom. 

- To były dwa świetne mecze moich podopiecznych. Mogliśmy przetestować nowe warianty gry w obronie, jak i w ataku. Jak widać po wynikach, wychodziło nam to bardzo dobrze. Mimo, że aż dziesięć zawodniczek mamy o rok młodsze to weszliśmy do finału bez ani jednej porażki, co napawa optymizmem przed meczami o tytuł najlepszej szkolnej drużyny w województwie podlaskim - mówi Michał Piotrowski, szkoleniowiec SP 4 w Łomży.

Reklama

WYNIKI SPOTKAŃ
SP 4 Łomża - SP 47 Białystok 69:14
SP 4 Łomża - SP Sejny 70:4

Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentowały: Nikola Modzelewska, Aleksandra Cwalina, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Wiktoria Kupis, Milena Kuliś, Sandra Smaługa, Laura Nikonowicz, Amelia Zoń, Oliwia Kozłowska, Wiktoria Alicka, Alicja Dardzińska, Aleksandra Sobierańska, Klaudia Korzeniecka. Trener: Michał Piotrowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości