Już 29 marca odbędzie się Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o puchar prezydenta Łomży "UKS 4 Łomża Basket Cup 2025".
Dla naszych koszykarek prowadzonych przez Michała Piotrowskiego będzie to doskonała okazja do zebrania cennego doświadczenia. Zawodniczki z łomżyńskiego klubu z roczników 2015 oraz 2016 zaprezentują się przed własną publicznością w starciach z następującymi zespołami: AS Mrągowo, UKS Jedynka Nidzica, PIVOT Piastów.
HARMONOGRAM ROZGRYWEK
godz. 10:00 UKS 4 Łomża - UKS Jedynka Nidzica
godz. 11:30 PIVOT Piastów - AS Mrągowo
godz. 13:00 UKS Jedynka Nidzica - AS Mrągowo
godz. 14:30 UKS 4 Łomża - PIVOT Piastów
godz. 16:00 PIVOT Piastów - UKS Jedynka Nidzica
godz. 17:30 UKS 4 Łomża - AS Mrągowo
godz. 19:00 Uroczyste zakończenie turnieju
Drużyna UKS-u 4 Łomża zagra w składzie: Gabriela Chludzińska, Zuzanna Galanek, Gabriela Gorzemba, Nikola Jabłecka, Julia Jastrzębska, Sabina Kneć, Izabela Kuczyńska, Nicole Kupidłowska, Irena Książek, Antosia Nowak, Amelia Piaścik, Gabriela Piotrowska, Zuzanna Piotrowska, Maja Rutkowska, Lena Wysocka.
Zapraszamy serdecznie do kibicowania zawodniczkom do sali ZSTiO nr 4 przy ulicy Zielonej 23.