Dużych rozmiarów łoś nagle wbiegł przed maskę auta. Zauważenie go było bardzo trudne- zwierzę przebiegało drogę już po zmierzchu. Tylko szybka reakcja kierowcy uchroniła jadących autem od poważnego wypadku.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na trasie między Łomżą a Ostrołęką, na wysokości Laskowca, gdzie rzadko widuje się łosie. Zwierzęcia nie odstraszyły światła miejscowości ani spory ruch samochodów.
Okazały łoś wbiegł na ulicę, tuż przed maskę samochodu. Kierowca na szczęście wykazał się refleksem i zdążył odbić kierownicą w lewą stronę, nim doszło do zderzenia. Całą sytuację nagrał videorejestrator zamontowany w samochodzie.
Mężczyzna wykonane przez siebie nagranie przyniósł do redakcji portalu moja-ostroleka.pl, a my dzięki uprzejmości portalu, publikujemy je ku przestrodze kierowców jeżdżących drogą nr 61.