Przed zespołem Dariusza Narolewskiego pierwszy mecz o punkty w tym roku.
W sobotę o godz. 15:00 KS Śniadowo podejmie Orła Kolno. Nasi plasują się na dziesiątej pozycji. Mają 23 punkty. Rywale są na trzynastej pozycji z dorobkiem 20 "oczek".
- Mam nadzieję, że inaugurację rundy zaliczymy do udanych. Chciałbym abyśmy w sobotę cieszyli się z trzech punktów na własnym terenie - mówi Mikołaj Tarnacki.
17-latek dodaje, że drużyna jest dobrze przygotowana do ligi. - Graliśmy sparingi z silnymi drużynami i myślę, że jesteśmy gotowi, aby pokazać najlepszą możliwą grę - dodaje zawodnik wypożyczony z ŁKS-u Łomża.
Mikołaj liczy, że ekipa poprawi swoje miejsce w tabeli. - Chcemy wygrać każdy mecz. Niezależnie czy jest to drużyna ze strefy spadkowej, czy jest to lider. Uważam, że pierwsza piątka jest w naszym zasięgu. Mamy ambicje na jeszcze więcej - kończy.