Ekipa Tomasza Staniórskiego wygrała 2:1 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.
- Jestem niezadowolony z tego spotkania. Poziomem dostosowaliśmy się do przeciwnika, a wiem, że stać nas na dużo lepszą grę. Sami musimy zawieszać sobie poprzeczkę troszkę wyżej - mówi szkoleniowiec.
Gola na 1:0 zdobył Yaroslav Kozachuk. To stoper z Ukrainy, który trafił po centrze Łukasza Kijka. Drugiego gola dla naszych zdobył Mateusz Zalewski, kończąc zespołową akcję.
ŁKS II Łomża - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (1:0)
Bramki: Kozachuk, M. Zalewski.
ŁKS II: Lewański - Kozachuk, Pashenko, Matusik, Openchowski, Owczarczyk, zaw. testowany I, Mierzejewski, Kijek, M. Zalewski, Zduńczyk. Ponadto grali: Kossakowski, Bagiński, Mosin, Mroczkowski.
W następną niedzielę o godz. 16:00 nasi zmierzą się z Jagiellonią Białystok, występującą w Centralnej Lidze Juniorów U-19./