Reklama

ŁKS II górą!

Ekipa Tomasza Staniórskiego wygrała 2:1 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

- Jestem niezadowolony z tego spotkania. Poziomem dostosowaliśmy się do przeciwnika, a wiem, że stać nas na dużo lepszą grę. Sami musimy zawieszać sobie poprzeczkę troszkę wyżej - mówi szkoleniowiec.

Gola na 1:0 zdobył Yaroslav Kozachuk. To stoper z Ukrainy, który trafił po centrze Łukasza Kijka. Drugiego gola dla naszych zdobył Mateusz Zalewski, kończąc zespołową akcję.


ŁKS II Łomża - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (1:0)
Bramki:
Kozachuk, M. Zalewski.
ŁKS II: Lewański - Kozachuk, Pashenko, Matusik, Openchowski, Owczarczyk, zaw. testowany I, Mierzejewski, Kijek, M. Zalewski, Zduńczyk. Ponadto grali: Kossakowski, Bagiński, Mosin, Mroczkowski.

Reklama

W następną niedzielę o godz. 16:00 nasi zmierzą się z Jagiellonią Białystok, występującą w Centralnej Lidze Juniorów U-19./

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/02/2025 15:28
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości