Rozpoczął się mecz ŁKS-u Łomża.
Zespół Grzegorza Białka walczy o punkty na obiekcie Victorii Sulejówek. Rywale od 8 minuty wygrywają po trafieniu Konrada Śliwki. Włączcie transmisję. Link znajduje się TUTAJ.
ŁKS zaczął w składzie: A. Olszewski - Witasik, Skowronek, Mich, Walczak, Karmański, Żebrowski, Owczarek, Winsztal, Sauczek, Niewiadomski.