Reklama

ŁKS już gra. Zaczęło się źle [WIDEO]

Rozpoczął się mecz ŁKS-u Łomża.

Zespół Grzegorza Białka walczy o punkty na obiekcie Victorii Sulejówek. Rywale od 8 minuty wygrywają po trafieniu Konrada Śliwki. Włączcie transmisję. Link znajduje się TUTAJ.

ŁKS zaczął w składzie: A. Olszewski - Witasik, Skowronek, Mich, Walczak, Karmański, Żebrowski, Owczarek, Winsztal, Sauczek, Niewiadomski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości