Przed zespołem z Łomży pierwszy mecz o punkty w tym roku w roli gospodarza. Zapraszamy na rozmowę z zawodnikiem ŁKS-u.
ROZMOWA Z Bartoszem Bernatowiczem, zawodnikiem ŁKS-u Łomża
Sześć punktów po dwóch meczach? Tak będzie?
- Dobrze zaczęliśmy tę rundę. Wygraliśmy z naprawdę wymagającym zespołem i to na wyjeździe. Chcemy dalej podtrzymać passę wygranych i zdobywać więcej punktów przed własną publicznością. Wracamy do domu, aby dobrze zaprezentować się przy naszych kibicach.
Jak przyjęliście fakt, iż z zespołem pożegnał się Marcin Płuska?
- Wiadomo, że trener był przywódcą naszego zespołu. Byliśmy na pewno zszokowani taką decyzja, ale przyjęliśmy ją ze zrozumieniem. Trener dostał możliwość prowadzenia zespołu o dwie ligi wyżej. To normalne w sporcie, że chce się pracować jak najwyżej.
Jak będzie z Wisłą II?
- Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiązane na boisku. Wiadomo, jest to kolejny mecz, który chcemy wygrać. Damy z siebie wszystko, aby trzy zostały w Łomży.
fot. Gosiewski Fotografia