Reklama

ŁKS Łomża. Staniórski: Mamy trochę urazów

Kolejny test drugiej drużyny ŁKS-u Łomża.

Ekipa przygotowująca się do zmagań w rundzie wiosennej w Klasie A zagra w Białymstoku. Podopieczni Tomasza Staniórskiego spotkają się z Jagiellonią Białystok występującą w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Początek boju o godz. 16:30.

- Mamy trochę urazów. Pojawiły się problemy przeciążeniowe. Na szczęście to nic poważnego. Z pewnością nie zagramy w najmocniejszym składzie. Kilku zawodników zostanie na miejscu, by wystąpić w pierwszej ekipie ze Zniczem Biała Piska - mówi Tomasz Staniórski, opiekun ŁKS-u II.

Reklama

Łomżanie w swoim ostatni meczu kontrolnym pokonali 2:1 Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Gola na 1:0 zaliczył Yaroslav Kozachuk. To stoper z Ukrainy, który trafił po centrze Łukasza Kijka. Drugiego gola dla naszych zdobył Mateusz Zalewski, kończąc zespołową akcję.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości