Reklama

Łomża: Bomba pod samochodem? [VIDEO i FOTO]

15/02/2025 15:06

Alarm bombowy zablokował ruch na osiedlu Południe w Łomży. Policja zamknęła ul. Konstytucji 3 Maja przy bloku 2D, na której prawdopodobnie pod jednym z aut podłożono ładunek wybuchowy.

O zaistniałej sytuacji został poinformowany oficer dyżurny łomżyńskiej policji, który wezwał na pomoc pirotechników. Samochód marki BMW, pod którym prawdopodobnie podłożono ładunek wybuchowy, jest zaparkowany na parkingu bloku przy ul. Konstytucji 3 Maja 2D. 

Do pilnej interwencji zadysponowano także straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Policja z wykorzystaniem robota sprawdza aktualnie wiarygodność otrzymanego zgłoszenia.

Przygotowana została specjalna beczka do umieszczenia w niej ładunku, jeśli taki właśnie znajdzie robot.

Reklama

fot. KMP Łomża

 

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/02/2025 16:54
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości