Reklama

Łomża: Nadal można szczepić się w kontenerze przy dworcu. Ile osób skorzystało?

06/07/2021 13:41

Akcja szczepień przeciwko COVID-19 w mobilnym punkcie przy dworcu nadal trwa. Chętni na jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson mają jeszcze kilka dni.

Jak poinformował Podlaski Urząd Wojewódzki, akcja szczepień w znajdującym się przy dworcu mobilnym kontenerze została przedłużona do 10 lipca.  W punkcie można przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnsn. Wystarczy stawić się tam ze skierowaniem w godz. od 9 do 17.

Przypomnijmy, że punkt miał funkcjonować do 4 lipca br. Czy powodem przedłużenia akcji jest brak chętnych? Z danych podanych przez PUW wynika, że w mobillnym punkcie zaszczepiło się dotąd 627 osób, chociaż podczas konferencji zorganizowanej z okazji jego otwarcia mogliśmy usłyszeć, że dla mieszkańców Łomży i regionu przygotowano aż 2600 dawek. 

Reklama

Jak nasz region wypada w statystykach? 

Miasto:

Gmina Liczba zaszczepionych min. 1 dawką Liczba w pełni zaszczepionych Procent w pełni zaszczepionych
 
Łomża (m)
woj. podlaskie
23 980 20 739 33,1%

Powiat łomżyński: 

Gmina Liczba zaszczepionych min. 1 dawką Liczba w pełni zaszczepionych Procent w pełni zaszczepionych
Łomża (w)
woj. podlaskie
3 438 2 832 25,1%
Nowogród (m-w)
woj. podlaskie
1 133 952 23,8%
Wizna (w)
woj. podlaskie
1 164 917 23,2%
Zbójna (w)
woj. podlaskie
1 126 937 22,4%
Piątnica (w)
woj. podlaskie
2 797 2 349 22,0%
Jedwabne (m-w)
woj. podlaskie
1 392 1 143 21,8%
Śniadowo (w)
woj. podlaskie
1 361 1 128 21,3%
Przytuły (w)
woj. podlaskie
516 429 20,8%
Miastkowo (w)
woj. podlaskie
1 025 796 18,8%

Mobilny punkt szczepień znajduje się na parkingu w pobliżu dworca i Hali Targowej w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości