Piąty mecz i piąte zwycięstwo podopiecznych Michała Piotrowskiego.
Koszykarki z Łomży ograły 101:26 rywalki z Wysokiego Mazowieckiego w Podlaskiej Lidze U-15.
- Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wygraliśmy pierwszą kwartę i stopniowo z każdą minutą powiększaliśmy przewagę. Każda zawodniczka dostała w tym meczu mniej więcej tyle samo minut i każda zdobyła punkty. Bardzo mnie cieszą fakty, że mamy bardzo wyrównany skład i każda koszykarka wchodząca z ławki nie odstaje od tych grających w pierwszym składzie - mówi szkoleniowiec.
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk I Łomża - Max Basket Wysokie Mazowieckie 101:26 (22:10, 25:6, 28:4, 26:6)
UKS 4 Łomża: Maja Białomyzy 7, Julia Kołakowska 10, Aleksandra Cwalina 4, Sandra Smaługa 10, Nikola Modzelewska 20, Wiktoria Kupis 4, Milena Kuliś 11, Laura Nikonowicz 14, Wiktoria Dąbkowska 7, Nikola Baczewska 14.