Reklama

Łomżanki nie dały szans rywalkom. Mamy lidera!

Piąty mecz i piąte zwycięstwo podopiecznych Michała Piotrowskiego.

Koszykarki z Łomży ograły 101:26 rywalki z Wysokiego Mazowieckiego w Podlaskiej Lidze U-15. 

- Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wygraliśmy pierwszą kwartę i stopniowo z każdą minutą powiększaliśmy przewagę. Każda zawodniczka dostała w tym meczu mniej więcej tyle samo minut i każda zdobyła punkty. Bardzo mnie cieszą fakty, że mamy bardzo wyrównany skład i każda koszykarka wchodząca z ławki nie odstaje od tych grających w pierwszym składzie - mówi szkoleniowiec.

UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk I Łomża - Max Basket Wysokie Mazowieckie 101:26 (22:10, 25:6, 28:4, 26:6)
UKS 4 Łomża:
Maja Białomyzy 7, Julia Kołakowska 10, Aleksandra Cwalina 4, Sandra Smaługa 10, Nikola Modzelewska 20, Wiktoria Kupis 4, Milena Kuliś 11, Laura Nikonowicz 14, Wiktoria Dąbkowska 7, Nikola Baczewska 14.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/01/2025 16:36
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości