Zawodniczki UKS-u 4 Łomża wzięły udział w kolejnej edycji Turnieju Koszykówki Młodych ASów o Puchar Wójt Gminy Mrągowo Piotra Piercewicza. Nasze drużyny zajęły dwa pierwsze miejsca!
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża I
2. Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża II
3. Klub Sportowy As Mrągowo
4. Młodzieżowy Klub Sportowy "Batory 18" Białystok
W kategorii - najlepsza zawodniczka drużyny - zostały wyróżnione:
KS AS Mrągowo – Anastazja Sigiel
UKS 4 Łomża I – Maja Bronowicz
UKS 4 Łomża II – Zuzanna Grabowska
MKS Batory 18 Białystok – Nikola Suprun
Do pierwszej piątki turnieju zostały wybrane:
KS AS Mrągowo – Jagoda Kowalicz
UKS 4 Łomża I – Danusia Zapert
UKS 4 Łomża II – Marysia Nowak
MKS Batory 18 Białystok - Iza Leszczyńska
UKS 4 Łomża I – Antonina Nowak
MVP Turnieju Koszykówki Młodych ASów o Puchar Wójta Gminy Mrągowo została Zosia Fraszczyk – UKS 4 Łomża I
Podczas turnieju zostały wyróżnione najlepsze zawodniczki każdego spotkania:
Gabriela Piotrowska – UKS 4 Łomża I
Ola Wysocka – UKS 4 Łomża II
Tosia Kisiel – KS AS Mrągowo
Patrycja Laszkowska – UKS 4 Łomża I
Zuzanna Piotrowska – UKS 4 Łomża II
Zuzanna Żyznowska – UKS 4 Łomża I
UKS 4 Łomża I: Fraszczyk Zosia, Pupik Zosia, Taraszkowska Zuzia, Laszkowska Patrycja, Zyznowska Zuzia, Bronowicz Maja, Zapert Danusia, Piotrowska Gabrysia, Nowak Antosia, Piaścik Amelia, Książek Irena, Dąbrowska Ola.
UKS 4 Łomża II: Grabowska Zuzia, Wysocka Ola, Wybraniak Klara, Nowacka Aniela, Nowak Marysia, Mieczkowska Zosia, Zalewska Julia, Piotrowska Zuzia, Wysocka Lena, Gorzemba Gabrysia, Gumińska Zuzia, Kupidłowska Nicole.