Czarne BMW 330i od wczoraj patroluje drogi naszego powiatu. Na wyposażeniu posiada 2 kamery Videorapid 2a.
Łomżyńska policja ma nowy nieoznakowany radiowóz. Od wczoraj policjanci z drogówki korzystają z nowego BMW 330i. Radiowóz posiada silnik 2.0 turbo, ma napęd na 4 koła, a także 245 koni mechanicznych. Kosztował prawie 350 tysięcy i jest jednym z 3, który w ostatnim czasie trafił do komend miejskich w naszym województwie.
Swoją służbę będzie pełnił na terenie całego powiatu łomżyńskiego. Będzie nadzorował drogę S61, drogi krajowe nr: 61, 63 i 64 oraz drogi wojewódzkie nr: 645, 668, 677, 679. Nowy radiowóz będzie również wykorzystywany w sąsiednich powiatach w ramach grupy SPEED.