Reklama

Łomżyńska Służba Celno-Skarbowa uderzyła w nielegalny hazard [FOTO]

05/03/2026 08:55

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali nielegalny salon gier w Ostrowi Mazowieckiej. Mundurowi przejęli 7 automatów do gier hazardowych. 2 osoby usłyszały zarzuty z kodeksu karnego skarbowego. 

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży ustalili, że w jednym z lokali w Ostrowi Mazowieckiej urządzane są nielegalne gry hazardowe na automatach. Przy wejściu do nielegalnego salonu gier prowadzona była selekcja wchodzących za pomocą zainstalowanego monitoringu. 

W wyniku kontroli mundurowi przejęli 7 automatów do gier. Za każdy z nielegalnych automatów przewidziana jest kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł.

- Na miejscu kontroli zastano 48-letnią Polkę, która obsługiwała lokal z automatami. Kobieta usłyszała zarzut pomocnictwa w urządzaniu gier hazardowych wbrew przepisom. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3- informuje Krajowa Administracja Skarbowa. 

Reklama

Zarzuty uczestnictwa w nielegalnych grach hazardowych usłyszał 69-latek. Mężczyźnie, który grał na jednym z automatów grozi kara grzywny. 

Źródło: KAS Aktualizacja: 05/03/2026 08:59
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości