Reklama

Lutoborski pierwszy. Wiszowata druga. Biedrzycka czwarta (zdjęcia)

Trójka zawodników Prefbetu Śniadowo Łomża, podopiecznych Justyny Korytkowskiej wzięła udział w imprezie o nazwie Bieg Mikołajów. Zawody rozegrano w przy leśniczówce Orle koło Ostrowi Mazowieckiej, a trasa prowadziła leśnymi drogami. 

Bardzo dobrze wypadł debiutujący na dystansie 5 km Adam Lutoborski, który zwyciężył w biegu open. W rywalizacji na dystansie 400 m druga przybiegła Amelia Wiszowata, a tuż za podium znalazł się Magdalena
Biedrzycka. 

Zawody przebiegały w świątecznej i miłej atmosferze, a wkoło można było dostrzec duże stężenie Mikołajów na metr kwadratowy. Ciekawostką jest to, że w pakiecie startowym były czapki Mikołaja, w których zawodnicy przemierzali trasę. W zawodach wzięło udział 100 osób.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości