Reklama

Mechaniak gotowy. Cichocki: Chcemy coś ugrać

14/06/2025 09:58

Mistrzowie województwa podlaskiego w unihokeju z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży już dzisiaj rozpoczną walkę z najlepszymi drużynami w Polsce w ramach XXX Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o "Puchar Bałtyku" w Elblągu. 

Podopieczni Bogusława Cichockiego swój pierwszy mecz rozegrają o godz. 15:25 z zespołem LO I Kępno. Z kolei o godz. 16:45 zmierzą się z ekipą ZS 3 Sanok, zaś o godz. 18:50 będą rywalizować z ZSM Elbląg.

- Wierzę, że coś ugramy. Wiem, że nie będziemy chłopcami do bicia. Mamy silny zespół - mówi Bogusław Cichocki.

Ekipa Mechaniaka zagra w składzie: Bartosz Kołota, Patryk Kania kapitan, Krystian Kania, Krzysztof Graliński, Grzegorz Szulc, Tomasz Kowalski, Sebastian Łomotowski, Piotr Malicki, Krystian Mioduszewski, Szymon Modzelewski, Konrad Szwarc, Adrian Tomaszczyk, Bartłomiej Żelechowski. Trener: Bogusław Cichocki.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/06/2025 18:20
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości