Reklama

Miał ponad 3 promile alkoholu. Kierował tirem z naczepą.

13/06/2014 09:24

To ogromne szczęście, że nie doszło do tragedii- przyznają policjanci. Kompletnie pijany kierowca tira usiłował przejechać krajową ósemkę. Został zatrzymany koło Zambrowa.

To miała być rutynowa kontrola prowadzona przez funkcjonariuszy patrolujących krajową "ósemkę". Tir z naczepą został zatrzymany do kontroli w Żabikowie koło Zambrowa. Za jego kierownicą siedział 47-letni Rosjanin.

Szybko okazało się jednak, że tym razem rutynowo nie będzie. Alkomat wykazał, że 47-latek ma w organizmie 3,3 promila alkoholu! Mężczyzna został zatrzymany.

- Kierowca dobrowolnie poddał się karze ośmiu miesięcy pozbawienia wolności z jej warunkowym zawieszeniem na okres próby 4 lat. Otrzymał również czteroletni zakaz prowadzenia pojazdów na terenie Polski oraz grzywnę w wysokości 2,5 tysiąca złotych- wylicza oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości