O co powalczy ŁKS Łomża w rundzie wiosennej. Jak będzie na inaugurację? Czy Hubert Antkowiak zostanie królem strzelców. Zapraszamy na rozmowę z zawodnikiem biało-czerwonych Hubertem Michem.
ROZMOWA Z Hubertem Michem, zawodnikiem ŁKS-u Łomża
O miejsce, które da nam awans! Hubert będzie królem
Jesteście gotowi na ligę?
- Tak, jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu. Pracowaliśmy ciężko i wierzymy, że pokażemy to na boisku.
Z którego miejsca będziecie zadowoleni?
- Walczymy o awans, więc zarówno bezpośredni awans, jak i ten wywalczony w barażach, będzie dla nas satysfakcjonujący.
Inauguracja sezonu. Jak będzie?
- Wierzę w dobre otwarcie rundy i zwycięstwo nad rywalem. Chcemy zacząć mocno i zdobyć trzy punkty.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Chyba trudno będzie o punkty?
- Na pewno nie będzie łatwo, ale damy z siebie wszystko, żeby wrócić z trzema punktami.
Żeby walczyć o czołówkę, musicie regularnie wygrywać u siebie. Tak będzie wiosną?
- Każdy mecz jest dla nas równie ważny, niezależnie od tego, czy gramy u siebie, czy na wyjeździe. W każdym spotkaniu będziemy walczyć o zwycięstwo.
Do Unii Skierniewice tracicie 10 punktów, do Legii II tylko sześć. Da się to odrobić?
- Mają przewagę punktową, ale my mamy jeszcze dużo meczów przed sobą i szansę dogonić zarówno Legię II, jak i Unię Skierniewice.
Hubert Antkowiak zostanie królem strzelców?
- Uważam, że to najlepszy napastnik w tej lidze. Jestem pewien, że zostanie królem strzelców.
fot. Gosiewski Fotografia