Reklama

Mieszkaniec naszego powiatu złapany na podwójnym gazie

03/02/2025 11:14

Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 22-latek jechał volkswagenem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z kolneńskiej drogówki, w Stawiskach zatrzymali do kontroli volkswagena.

- W trakcie rozmowy z kierowcą mundurowi wyczuli od niego alkohol. Nie mylili się. Badanie alkomatem wykazało, że 22-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego stracił prawo jazdy- informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolnie.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kolno
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości