Reklama

Młoda kobieta wypadła z drogi. Samochód do kasacji. [FOTO]

07/03/2014 11:06

Warunki na drodze nie były złe, zawiniła zapewne zbyt duża prędkość. 23-letnia kobieta kierująca renault, na łuku jezdni straciła panowanie nad kierownicą. Samochód dachował i uderzył w drzewo.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj przed godz. 16.00 na trasie między Rogienicami a Kisielnicą na drodze krajowej nr 63.

Za kierownicą renault scenic siedziała 23-letnia mieszkanka Zambrowa. Na łuku drogi, prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości, kobieta straciła panowanie nad kierownicą. Samochód zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował.

- Pojazd został mocno zniszczony, ale kierująca i pasażer na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń- mówi Joanna Makarewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

Reklama

23-latka była trzeźwa. Za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości