Reklama

Nastolatkowie na początku złodziejskiej kariery

16/04/2014 11:31

Dwóch chłopców w wieku 12 i 16 lat zatrzymali wczorajszego wieczora policjanci. Młodociani przestępcy najpierw ukradli samochód, a następnie kasetkę z pieniędzmi z kościoła. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

Wczoraj około godziny 22.10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, został poinformowany przez mieszkańca miejscowości Świdry Awissa w gminie Szczuczyn, że na jego posesję przyjechało golfem dwóch młodych chłopaków bez powodu wszczynając z nim awanturę. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zatrzymali dwóch mieszkańców Pisza w wieku 12 i 16-lat. Jak się później okazało nastolatkowie tego samego dnia w Wąsoszu ukradli volkswagena.

Dodatkowo w skradzionym pojeździe funkcjonariusze znaleźli kasetkę z pieniędzmi, którą młodzieńcy ukradli z kościoła w tej samej miejscowości.

Reklama

Teraz nastoletni sprawcy za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości