Wczoraj, 24 lipca, na trasie Łomża- Myszyniec koło wsi Gawrychy doszło do potrącenia pieszego. Jak się okazało mężczyzna, który uległ wypadkowi, na drodze załatwiał swoją potrzebę.
- Kierujący samochodem marki kia ceed jadąc od strony Nowogrodu potrącił mężczyznę stojącego na prawym pasie - podała Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Poszkodowany nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.
W wyniku zdarzenia pieszy doznał złamania palucha stopy lewej. Badanie wykazało, że 57-letni mężczyzna miał we krwi 1,2 promila alkoholu. Kierowca samochodu był trzeźwy.
Do zdarzenia doszło około godziny 23.