Reklama

Nie sikaj po alkoholu... na jezdni!

25/07/2014 08:24

Wczoraj, 24 lipca, na trasie Łomża- Myszyniec koło wsi Gawrychy doszło do potrącenia pieszego. Jak się okazało mężczyzna, który uległ wypadkowi, na drodze załatwiał swoją potrzebę.

- Kierujący samochodem marki kia ceed jadąc od strony Nowogrodu potrącił mężczyznę stojącego na prawym pasie - podała Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Poszkodowany nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

W wyniku zdarzenia pieszy doznał złamania palucha stopy lewej. Badanie wykazało, że 57-letni mężczyzna miał we krwi 1,2 promila alkoholu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło około godziny 23.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości