Reklama

Nowy radiowóz na ulicach naszego regionu [FOTO]

23/01/2026 12:25

Na wyposażenie policjantów z Posterunku Policji w Stawiskach trafił nowy radiowóz. Funkcjonariusze będą teraz korzystać z pojazdu Suzuki S-Cross w nowym oznakowaniu, który został zakupiony ze środków budżetowych Policji.

Jak podkreśla kolneńska Policja, inwestycja w nowy samochód to istotne wsparcie dla codziennej służby mundurowych. Nowoczesny radiowóz znacząco podnosi komfort pracy funkcjonariuszy, a także zwiększa ich mobilność i możliwości szybkiego reagowania na zgłoszenia.

Zakup nowego radiowozu stanowi ważne wsparcie dla codziennej służby mundurowych. Nowe samochody podnoszą komfort pracy funkcjonariuszy, zwiększają mobilność i pozwalają na skuteczną realizację zadań związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa mieszkańcom regionu – czytamy w komunikacie Policji.

Reklama

Nowy pojazd będzie wykorzystywany podczas patroli oraz interwencji na terenie gminy i okolic.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości