Reklama

Nowy-stary napastnik w ŁKS-ie

W ekipie ŁKS-u Łomża będzie występował Alex Protaziuk. 

20-letni napastnik wcześniej grał w biało-czerwonej koszulce na zasadzie wypożyczenia ze Stali Rzeszów. Teraz przeniósł się do ŁKS-u w ramach transferu definitywnego.

Protaziuk grał w zespole z Łomży w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Zaliczył dziewięć meczów (243 minuty) i zdobył jednego, ale jakże przepięknego gola z GKS-em Bełchatów. Jesienią występował w Polonii Środa Wielkopolska. Zaliczył dziesięć spotkań (416 minut) i raz wpisał się na listę strzelców.

20-latek jest wychowankiem Podlasia Sokołów Podlaski. W swoim CV ma występy w drużynach młodzieżowych młodzieżowych: Drukarza Warszawa, Jagiellonii Białystok. Przed pierwszą przygodą w ŁKS-ie, pół roku spędził w Stali II Rzeszów. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości