Jak co roku w okresie wakacyjnym w obiektach zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadzane będą roboty konserwacyjne. Związane jest to z ich zamknięciem dla użytkowników. Na pierwszy ogień idzie Park Wodny, z którego nie będzie można korzystać już od poniedziałku.
Zaplanowane w Parku Wodnym prace trwać będą w miarę krótko, bo do połowy lipca. Już 16 lipca obiekt będzie znowu czynny. Do tego czasu wszystkim, którzy przedkładają korzystanie z pływalni nad kąpiel w Narwi pozostaje do wyboru kilka możliwości. Można poczekać nieco ponad dwa tygodnie, aż Park Wodny znów będzie czynny, można skorzystać z Pływalni Miejskiej przy ul. Niemcewicza lub wybrać się na basen do jednej z sąsiednich miejscowości. dzieci mają jeszcze jedną możliwość - basen odkryty na dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja.
Otwarcie na powrót Parku Wodnego zbiegnie się w czasie z zamknięciem Pływalni przy Niemcewicza. Ta będzie jednak zamknięta znacznie dłużej, bo prawie 1,5 miesiąca. Ponowne otwarcie obiektu planowane jest dopiero 29 sierpnia.
Podsumujmy więc:
Od 27 czerwca do 15 lipca zamknięty będzie Park Wodny przy ul. Wyszyńskiego. W tym czasie MOSiR zaprasza wszystkich spragnionych kąpieli na drugi obiekt.
Z kolei Pływalnia przy ul. Niemcewicza nie będzie funkcjonować od 16 lipca do 28 sierpnia.
Poza tymi terminami obiekty funkcjonują bez zmian i są czynne w następujących godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 6-22 Sobota, niedziela, święta - 8-22Ostatnie wejście o godz. 20.30