Reklama

Ogólnopolski Zlot Motocyklowy w Czerwonym Borze i Zambrowie.

11/07/2014 05:57

Cały weekend potrwa impreza miłośników jednośladów. Organizatorem VIII zlotu jest Klub Miłośników Motocykli „Żubr” z Zambrowa. Uczestnicy zlotu już dziś spotkają się w kompleksie leśnym Czerwony Bór. 

Zlot rozpocznie się o godzinie 15.00, natomiast o godzinie 18.00 odbędą się koncerty zespołów muzycznych.

Sobota to główny dzień Zlotu Motocyklowego. O godzinie 9.30 rozpocznie się Rajd Burmistrza Miasta Zambrów w okolicach Czerwonego Boru. Około godziny 11.00 przy dawnej strzelnicy odbędzie się pokaz ratownictwa drogowego Państwowej Straży Pożarnej.

Najgłośniejszą i najbardziej widowiskową częścią imprezy jest parada motocykli. Start o godzinie 14.30. Planowany przejazd pojazdów ulicami: Łomżyńska, Białostocka, Sadowa, Podedwornego, Bema, Białostocka, Piłsudskiego, aleja Wojska Polskiego, Magazynowa, Legionowa, aleja Wojska Polskiego, Milenijna, Cmentarna, Obrońców Zambrowa, Ostrowska, Białostocka i Wyszyńskiego.

Reklama

Przystanek na pokaz motocykli, akrobatyki motocyklowej oraz wręczenie nagród zwycięzcom Rajdu zaplanowany jest na Targowicy Miejskiej. Następnie uczestnicy parady wrócą do Czerwonego Boru. Tam odbędą się konkursy i liczne atrakcje, m. In. przejażdżki wojskowym samochodem terenowym, zjazdy na linie oraz strzelanie z karabinków. Od 19.00 zaplanowano koncerty.

Zakończenie zlotu zaplanowane jest na 12.00 w niedzielę.

Uczestnictwo w zlocie kosztuje 30 zł za kierowcę i 20 zł za pasażera. Impreza jest zamknięta i prawo do przebywania na jej terenie mają osoby posiadające identyfikator lub zaproszenie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości