"Jest pełna wigoru, radosna i uśmiechnięta" - mówią o solenizantce urzędnicy gminy Nowogród. Pani Felicja Kacperska z Sulim obchodziła właśnie setne urodziny.
Grzegorz Palka - burmistrz Nowogrodu, Daniel Cwalina - przewodniczący Rady Miejskiej w Nowogrodzie oraz Lilla Dzierzgowska - sołtys Sulim odwiedzili jubilatkę, aby złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji 100. urodzin.
List z gratulacjami przesłał premier Mateusz Morawiecki i wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.
"Pani Felicji - najstarszej mieszkance Gminy Nowogród, życzymy wytrwałości i siły oraz samych radosnych chwil w otoczeniu najbliższych." - przekazują urzędnicy.
fot. gmina Nowogród