Reklama

Pani Felicja skończyła 100 lat [FOTO]

08/09/2020 07:59

"Jest pełna wigoru, radosna i uśmiechnięta" - mówią o solenizantce urzędnicy gminy Nowogród. Pani Felicja Kacperska z Sulim obchodziła właśnie setne urodziny.

Grzegorz Palka - burmistrz Nowogrodu, Daniel Cwalina - przewodniczący Rady Miejskiej w Nowogrodzie oraz Lilla Dzierzgowska - sołtys Sulim odwiedzili jubilatkę, aby złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji 100. urodzin. 

List z gratulacjami przesłał premier Mateusz Morawiecki i wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.

"Pani Felicji - najstarszej mieszkance Gminy Nowogród, życzymy wytrwałości i siły oraz samych radosnych chwil w otoczeniu najbliższych." - przekazują urzędnicy. 

fot. gmina Nowogród 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości