Reklama

Park Wodny już czynny po przerwie

18/07/2016 09:23

Od soboty 16 lipca czynny jest już Park Wodny przy ulicy Wyszyńskiego, gdzie od początku lipca trwała przerwa technologiczna i prowadzono prace konserwacyjne. Również od 16 lipca prace ruszyły w Pływalni Miejskiej przy ulicy Niemcewicza. W tym obiekcie przerwa trwać będzie znacznie dłużej, bo do 28 sierpnia.

Jak co roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży prowadzi wakacyjne prace konserwacyjne na wodnych obiektach. W związku z tym mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W dniach 16 lipca - 28 sierpnia przerwa obejmie Pływalnię przy ul. Niemcewicza 17a. Przerwa spowodowana jest wykonaniem prac konserwacyjnych i serwisem urządzeń. Dzięki temu poprawi się jakość usług oferowanych przez baseny.

Jednocześnie MOSiR poinformował, że zgodnie z planem zakończyła się przerwa technologiczna w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 i od soboty 16 lipca jest on już czynny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości