Reklama

Piątnica: Szaleniec w volkswagenie doprowadził do groźnej czołówki [FOTO]

24/07/2015 14:22

Całkowicie zablokowana jest droga wylotowa z Piątnicy w kierunku Wizny i Jedwabnego. Na ul. Jedwabieńskiej doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo ze skodą fabią. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policja kieruje samochody na objazdy i zaleca omijanie Piątnicy. Młody mężczyzna kierujący volkswagenem polo, najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło około godz. 15.15 na ulicy Jedwabieńskiej, która jest wylotówką z Piątnicy w stronę Jedwabnego i Wizny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody kierowca polo jechał z bardzo dużą prędkością od strony Wizny. Pomiędzy skrzyżowaniem z drogą na Jedwabne a rondem w Piątnicy, podczas wyprzedzania ciągu pojazdów, zaczepił o fiata ducato i jeszcze dwa inne pojazdy, odbił się od nich i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą w przeciwnym kierunku skodą, po czym wpadł do rowu.

- Trzy osoby zostały zabrane do szpitala i całkowicie jest zablokowana droga nr 64 - przekazuje mł. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

Reklama

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, młody mężczyzna kierujący volkswagenem, najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu.

Na miejscu wciąż pracują policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości