Całkowicie zablokowana jest droga wylotowa z Piątnicy w kierunku Wizny i Jedwabnego. Na ul. Jedwabieńskiej doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo ze skodą fabią. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policja kieruje samochody na objazdy i zaleca omijanie Piątnicy. Młody mężczyzna kierujący volkswagenem polo, najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu.
Do wypadku doszło około godz. 15.15 na ulicy Jedwabieńskiej, która jest wylotówką z Piątnicy w stronę Jedwabnego i Wizny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody kierowca polo jechał z bardzo dużą prędkością od strony Wizny. Pomiędzy skrzyżowaniem z drogą na Jedwabne a rondem w Piątnicy, podczas wyprzedzania ciągu pojazdów, zaczepił o fiata ducato i jeszcze dwa inne pojazdy, odbił się od nich i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą w przeciwnym kierunku skodą, po czym wpadł do rowu.
- Trzy osoby zostały zabrane do szpitala i całkowicie jest zablokowana droga nr 64 - przekazuje mł. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, młody mężczyzna kierujący volkswagenem, najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu.
Na miejscu wciąż pracują policjanci.