Reklama

Pijany kierowca szarżował autem po wsi [FOTO]

05/10/2018 17:33

Około godziny 16 w miejscowości Wyk na terenie gminy Zbójna doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. Wcześniej swoim autem „kosił” słupki ogrodzeniowe, a także zajeżdżał drogę innym kierowcom.

Mieszkańcy wsi Wyk uniemożliwili dalszą jazdę samochodem nietrzeźwemu kierowcy. Kierujący fordem został przekazany policjantom. Nie wiemy, ile promili miał mieszkaniec wsi szalejący po drodze gruntowej, jednak po jego zachowaniu możemy sadzić, że wypił więcej niż przysłowiowe piwo.

Prawdopodobnie teraz pijany kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości