Przed godziną 9 doszło do potrącenia pieszej w Piątnicy. Wypadek miał miejsce na wysokości Urzędu Gminy. Kobieta trafiła do szpitala. Na miejscu policja prowadzi działania wyjaśniające.
- Do wypadku doszło na ulicy Stawiskowskiej. Wyjeżdżający kierowca renault kangoo z parkingu przy banku nie zastosował wystarczającej ostrożności przy włączaniu się do ruchu i potrącił przechodzącą po pasach kobietę - podała Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Kobieta przybywa na badaniach w szpitalu.