Reklama

Potrącenie w Piątnicy.

30/07/2014 08:15

Przed godziną 9 doszło do potrącenia pieszej w Piątnicy. Wypadek miał miejsce na wysokości Urzędu Gminy. Kobieta trafiła do szpitala. Na miejscu policja prowadzi działania wyjaśniające.

- Do wypadku doszło na ulicy Stawiskowskiej. Wyjeżdżający kierowca renault kangoo z parkingu przy banku nie zastosował wystarczającej ostrożności przy włączaniu się do ruchu i potrącił przechodzącą po pasach kobietę - podała Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Kobieta przybywa na badaniach w szpitalu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości