Reklama

Rozbili narkotykowy gang. Pracowali nad sprawą od kilku miesięcy.

02/05/2014 09:46

Sześć osób w wieku od 20 do 22 lat, w tym jedna kobieta, zostało zatrzymanych pod zarzutem uprawy, posiadania i wprowadzania do obrotu środków odurzających i psychotropowych. Policjanci przyznają, że rozbicie gangu to spory sukces- nad sprawą pracowali od kilku miesięcy.

W efekcie trwających kilka miesięcy ustaleń, policjanci z Kolna wspierani przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji weszli do kilku mieszkań na terenie Kolna. Jak podają, znaleźli w nich m. in. 52 sadzonki marihuany.

Zatrzymali sześć osób w wieku od 20 do 22 lat, w tym jedną kobietę.

- Zgromadzone w sprawie materiały i dowody pozwoliły na przedstawienie wszystkim zarzutów m.in. uprawy, wprowadzania do obrotu oraz posiadania środków odurzających i psychotropowych- podaje Joanna Makarewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

Reklama

Prokurator rejonowy wobec czterech z zatrzymanych osób za­stosował środki zapobiegawcze w postaci zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego. Członkom grupy grozi do 12 lat wię­zie­nia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości