Reklama

Skoda najechała na ciężarówkę. Na auta wpadły kolejne samochody. [FOTO]

27/06/2014 08:24

Cztery samochody zderzyły się w Górkach Sypniewo na drodze krajowej nr 61. Prawdopodobnie dwie osoby trafiły do szpitala. Na trasie wprowadzony został ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło na trasie nr 61 między Łomżą a Grajewem, tuż za miejscowością Górki Sypniewo, na wysokości zjazdu do Dobrzyjałowa.

Na tył ciężarówki najechała skoda fabia. Po zderzeniu, pojazdy prawdopodobnie gwałtownie zahamowały i to spowodowało, że w skodę uderzyła toyota starlet. W małą toyotę uderzył ciężarowy star z naczepą z dźwigiem.

Prawdopodobnie dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci. Ruch na trasie do Grajewa odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama